KRÁTKE SEMINÁRE

Pre firmy a uzatvorené skupiny sú zaujímavé krátke 2-2,5 hodinové semináre s témou rovnováhy a pohybu v pracovnom prostredí. Nech sa páči!

Ako na pohyb a cvičenie v práci?

Dvojhodinový seminár sprevádza účastníkov rozhýbaním tela a zdravým cvičením, ktoré pomáha pri prevencií bolestivosti pohybového aparátu. Vybrané cviky sa zameriavajú na najproblematickejšie oblasti tela – chrbát a chrbticu, nohy, kĺby, zápästia a ďalšie.

Okrem toho budú sprevádzaní relaxačno-meditačnou technikou, ktorá uvoľňuje stres a napätie z tela. Na záver školenia bude priestor venovaný esenciálnym olejom ako prvej pomoci pri únave, strese a poklese výkonnosti či únave.

Človek v práci, kolega v rovnováhe

Ako vnímať pohyb, keď musím každý deň sedieť alebo dvíhať ťažké veci? Čo vlastne moje telo chce, keď ma bolí chrbát? Dá sa únave predchádzať cez pohyb? Ako  si nájsť rovnováhu medzi pohybom, telom a pracovným výkonom?

Tento dvojhodinový seminár učí účastníkov vnímať tzv. esenciu pohybu, ktorá je nutná k zdravému nastaveniu prístupu k telu. Naučia sa vnímať kĺby, svaly a celý pohybový aparát tak, aby dosiahli rovnováhu medzi aktivitou v práci a prácou tela. A tiež, aby im ostalo dosť energie na mimopracovné aktivity, napríklad šport alebo čas s rodinou. Tento seminár je výborné kombinovať so seminárom “Ako na pohyb a cvičenie v práci?”

 

Panvové dno a krása ženy v pohybe

Prečo sú panvové dno a zdravý chrbát tak prepojené témy? Čo vlastne panvové dno vôbec je a ako súvisí inkontinencia so svalmi?  Treba panvové dno posilňovať alebo nie?

Tento seminár je pre ženy, aj keď samozrejme – panvové dno majú aj muži! Avšak sa naladíme na ženskú energiu, ktorá pôjde okolo našej rovnováhy, emócií, fyzického tela a možno ďalších tém, ktoré s tým súvisia. Ukážeme si základné súvislosti medzi panvovým dnom a zdravým držaním tela, ktoré by mala vedieť každá žena, ktorá má záujem mať so svojim telom pekný vzťah.


Kontaktujte ma:

Mari Maria Lomnická
Tel. 0907 385 659
Mail: zenavpohybe@gmail.com